با ما در ارتباط باشید

سلام، میخواهید چه چیزی را جستجو کنید؟

پایگاه خبری نام آوران کارآفرین

درباره ما

پایگاه خبری نام آوران کارآفرین (به شماره ثبت 80057) توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه تهران با هدف آموزش دانش مغز، علوم اعصاب و تکنولوژیهای نوین و انتشار اخبار کارآفرینان این حوزه و فعالیتهای مرتبط به آنها، فعالیت خود را از سال 1396 آغاز نموده است. علوم اعصاب رشته اصلی پیشرو در قرن بیست و یکم است، از این رو علوم اعصاب به یک حوزه تحقیقاتی میان رشته ای تبدیل شده است که در آن پزشکان، زیست شناسان، روانشناسان، متخصصان رایانه و سایر افراد که به طور مشترک سعی در توضیح روابط ساختاری و عملکردی در سیستم عصبی دارند، به توسعه سریع و همراستا با فناوری منجر گشته است. در این راستا وظیفه خود دانستیم تا با عزمی راسخ حضوری پر رنگ در جهت مرزهای بالقوه دانش بشری و توسعه علم و فناوری ایفا کنیم.

صمیمانه از همه عزیزانی که در این مسیر ما را همراهی و حمایت می کنند، کمال تشکر و قدردانی را داشته و از خداوند متعال، آرزوی پیروزی و سربلندی روزافزون برای ایشان مسئلت داریم.

ما را دنبال کنید

آدرس : تهران ، خیابان سمیه ، بعد از تقاطع استاد نجات الهی (ویلا) ، خیابان پور موسی ، کوچه سپید ، ساختمان سپید ، پلاک ۳ ، واحد ۱
تلفن تماس : ۶۶۹۱۳۸۵۱ – ۸۸۸۵۴۴۹۵© 2020 - کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نام آوران کارآفرین بوده و هرگونه کپی‌برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.